آراد برندینگ
خانه / رب گوجه چی چی لاس / صادرات رب گوجه فرنگی
صادرات رب

صادرات رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی چیست؟

فرآورده هاي حاصل از تغلیظ آب گوجه فرنگی که به جهت نگهداری طولانی پس از طی فرایندهایی وافزودن نمک، در بسته بنديهای مختلف فلزي یا غیر فلزی تولید و بسته بندی می شود.

صادرات رب

وضعیت تولید و صادرات رب گوجه فرنگی : رب گوجه فرنگی ایران با ظرفیت اسمی تولید 1 میلیـون و 300 هـزار تن در سال 95 که حدود 147 هزار تن به ارزش 203 میلیون دلار صادرات داشته است. کشورهای وارد کننده رب گوجه فرنگی از ایران به ترتیب:

  • عراق
  • افغانستان
  • امارات
  • روسیه
  • و قزاقستان

می باشد.

صادرات رب

بزرگترین صادر کنندگان رب گوجه فرنگی در جهان کشورهای ایتالیا، چین، آمریکا، اسپانیا، پرتقال، ترکیه میباشند که رقبای ما در صادرات این محصول محسوب میشوند.بزرگترین وارد کنندگان رب گوجه فرنگی در جهان کشورها آلمان، انگلستان، ژاپن و فرانسه میباشند.

مشکلات در صادرات رب

مشکلات موجود در صادرات رب گوجه فرنگی:

  • قیمت تمام شده بالا
  • افزایش قیمت مواد اولیه محصول
  • هزینه حمل و نقل

ایران بعد از کشور ترکیه در منطقه یکی از بزرگترین صادرکنندگان رب گوجه فرنگی میباشد. از نظر کیفیت رب گوجه فرنگی ایران بالاتر از کشور ترکیه میباشد. استان فارس بزرگترین تولید گوجه فرنگی در کشور میباشد. استان بوشهر نیز بزرگترین تولید کننده گوجه فرنگی در فصل پاییز و زمستان را به خود اختصاص داده است.

صادرات رب

گوجه فرنگی در ایران

کشور ایران به دلیل داشتن تنوع آب و هوایی، همواره در میان ۱۰ کشور برتر تولیدکننده گوجه فرنگی در دنیا قرار داشته است. گوجه فرنگی تقریبا در تمام ایام سال در نقاط مختلف کشور کشت می‌شود و این به لطف ۴ فصل بودن ایران است.

صادرات رب

آمار صادرات رب گوجه فرنگی (جهانی)

رب گوجه فرنگی به عنوان یکی از فرآورده‌هایی که با پردازش گوجه فرنگی تولید می‌شود، هم به عنوان یکی از چاشنی‌هایی که به غذاهای خانگی افزوده می‌شود، هم به عنوان ماده‌ افزودنی در بسیاری از محصولات غذایی، دارای تقاضای مصرف بسیار بالایی در همه جای دنیا می‌باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تولید رب

تولید رب گوجه فرنگی

تولید رب گوجه فرنگی رب گوجه فرنگی از پرمصرف‌ترین چاشنی‌های غذا در بین ایرانیان است، …