آراد برندینگ
خانه / رب گوجه قوطی / خرید انواع رب گوجه قوطی
تولیدی رب گوجه 5 کیلو

خرید انواع رب گوجه قوطی

خرید انواع رب گوجه قوطی در وزن های مختلف با سه نوع درب ( ساده، ایزی اپن و ایزی اپن با درپوش پلاستیکی)ار کارخانه وابسته به شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا امکان پذیر می باشد.

 رب گوجه

برای درست کردن رب اولین و مهم‌ترین مقوله گوجه‌فرنگی مرغوب است، برای همین باید گوجه‌ها رسیده و آبدار باشند. به طور کلی روش تهیه رب گوجه به دو صورت می باشد؛ خانگی و کارخانه ای. رب چه خانگی و چه کارخانه‌ای باید رنگ طبیعی گوجه‌فرنگی را داشته باشد؛ یعنی نه خیلی قرمز باشد که در این صورت نشان‌دهنده استفاده از رنگ‌های افزدونی است و ‌نه خیلی ارغوانی باشد که در این صورت می‌توان گفت از گوجه‌های نامرغوب استفاده شده است.

 

خرید ربخرید رب

رب گوجه فرنگی کارخانه ای

رب گوجه فرنگی پرمصرف‌ترین چاشنی‌ غذایی می باشد، که در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با افزایش:

 • جمعیت
 • رشد صنعت
 • رشد آپارتمان نشینی
 • کمبود وقت

این وظیفه به کارخانه‌های تولید مواد غذایی محول شد. امروزه اکثریت مردم از رب گوجه‌ فرنگی کارخانه ای استفاده می‌کنند. دو نوع گوجه ‌فرنگی محلی و گلخانه‌ای در بازار موجود می باشد.

کارخانه‌های معمولاً گوجه‌هایی را استفاده می‌کنند که بیضی شکل هستند زیرا دارای گوشت بیشتر و آب‌دار هستند. گوجه فرنگی باید کاملاً قرمز و رسیده باشد و بخش‌هایی از گوجه زرد یا سبز و سفید نباشد. زیرا قسمت سبز رنگ گوجه سرطان زا می باشد و برای سلامتی خطرناک است.

خرید انواع رب

فرهنگ خرید رب گوجه

به‌طور کلی توصیه می‌شود فرهنگ مصرف‌کننده رب گوجه فرنگی ارتقا پیدا کند، به‌طور کلی افراد باید از محصولاتی استفاده کنند که:

 • پروانه ساخت
 • پروانه بهداشتی
 • پروانه استاندارد
 • سری ساخت

داشته باشد.

 

خرید رب

خرید انواع رب گوجه قوطی

برای خرید انواع رب گوجه قوطی مصرف کنندگان گرامی می توانند با اطلاعات این برگه راحت تر محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. رب گوجه فرنگی چی چی لاس تولیدی شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا با رعایت تمام اصول و استانداردهای بین المللی توانسته است در بین مصرف کنندگان از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. این مجموعه با تنوع در اوزان و بسته بندی های محصول خود، حق انتخاب بیشتری برای مصرف کنندگان خود قائل شده است. انواع رب گوجه قوطی چی چی لاس شامل:

 1. بسته بندی 350 گرم با سه نوع درب( ساده، ایزی اپن و ایزی اپن با درپوش پلاستیکی)
 2. بسته بندی 800 گرمی با سه نوع درب
 3. بسته بندی 3000 گرمی
 4. بسته بندی 4000 گرمی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com