آراد برندینگ
خانه / رب گوجه خوب / بهترین رب گوجه فرنگی کارخانه ای
بهترین رب گوجه فرنگی
بهترین رب گوجه فرنگی کارخانه ای

بهترین رب گوجه فرنگی کارخانه ای

بهترین رب گوجه فرنگی کارخانه ای حال حاضر که در آن غیر از گوجه و نمک مواد دیگری به کار نرفته است. برندهای چی چی لاس، منجی و گراهانس می باشد.

رب گوجه فرنگی

یکی از سبزیجات و با میوه‌ای سرخ‌رنگ و خوش‌بو و آبدار است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی و مرکزی است .انواع مختلف این گیاه امروزه در سراسر جهان پرورش داده می‌شود. البته «گوجه فرنگی» از نظر علم باغبانی و نداشتن هسته در دسته سبزیجات محسوب می‌شود.

رب گوجه‌فرنگی یک چاشنی پرمصرف غذایی و محبوب در بین ایرانیان است که فراوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مصرف بیشتر غذاها همچون:

 • ماکارونی
 • قیمه
 • لوبیاپلو
 • انواع غذاهای گوشتی
 • انواع غذاهای سرخ‌کردنی رب گوجه کاربرد دارد.

بهترین رب گوجه فرنگی بهترین رب گوجه فرنگی

رب گوجه کارخانه ای

امروزه افراد به دلیل مشغله‌های فراوان و همچنین آپارتمان‌نشینی رب گوجه موردنیاز خود را در خانه تهیه نمی‌کنند و معمولاً رب گوجه خود را از فروشگاه‌ها تهیه می‌کنند. با توجه به نیاز بازار نسبت به این محصول، رب گوجه‌های زیادی در انواع و برندهای مختلف به بازار آمده است. رب گوجه کارخانه‌ای باید رنگ طبیعی گوجه‌فرنگی را داشته باشد. معمولاً برخی کارخانه‌ها و یا کارگاه‌های تولید رب گوجه تقلبی:

 1. کدو
 2. نشاسته
 3. نان آسیاب شده
 4. سیب‌زمینی پخته
 5. پیاز به رب اضافه می‌کنند.

گوله‌گوله شدن رب در روغن نیز می‌تواند نشانگر ترکیبات کدو، نشاسته و … در داخل رب گوجه‌فرنگی باشد. اگر رب را داخل روغن حرارت دهید و نقاط سیاه‌رنگی داخل روغن تشکیل شوند، بازهم این حالت نشان‌دهنده پایین بودن کیفیت رب است که حاوی ناخالصی‌های زیادی است.

اگر زمان برداشتن رب با قاشق روی آن و درون ظرف خط‌خط ایجاد شد نشان‌دهنده این نکته است که داخل رب از کدوتنبل استفاده‌شده است. این رب حتماً کپک خواهد زد و یکی از دلایل کپک زدن رب نیز وجود نان خشک آسیاب شده در رب گوجه‌فرنگی است. برای تشخیص رب‌هایی که با کدو ترکیب‌شده‌اند، یک قاشق از رب را در یک لیوان آب حل کنید.اگر آب تا حدودی قرمز شد، رب گوجه‌فرنگی و اگر نارنجی یا زرد شد، کدو است.

تنها چاره اصلی جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است با مصرف رب تقلبی رخ دهد، استفاده از محصولات استانداردی است که مجوز و پروانه بهداشتی دارند و نیز معرفی افراد سودجو و متقلبی است که چنین محصولاتی را تولید می‌کنند.

بهترین رب گوجه فرنگی

از جمله محبوب ترین برند های رب گوجه و بهترین آنها:

 1. رب گوجه چی چی لاس
 2. رب گوجه منجی
 3. رب گوجه گراهانس می باشد.

بهترین رب گوجه فرنگی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com